محل تبلیغات شما

بنام حضرت دوست که هرچه دارم از اوست

همانطوریکه دیروز قول دادم امروز ساده ترین روش را ارائه می دهم که فقط با چند کلیک آن هم بدونه هیچ ی یا ابزار یا هزینه ایی مثل قبل به راحتی به تلگرام متصل شوید.

آدرس پروکسی جدید

https://t.me/proxy?server=captain.ownip.net&port=2065&secret=00000000000000000000000000000000

این یک پروکسی جدید جهت رفع فیلتر داده ها می باشد. که زیاد امن نیست ولی تا کامل میشود از آن استفاده نمایید.

قالب پیامک جهت دسترسی کسانی که هیچ گونه دسترسی بجز پیامک ندارند.

******* "زنده باد انسانیت"
شب خوش حاجی باعنایت بخدا و زحمات شبانه روزی خودم روش رفع فیلترینگ داده را نیز در این لحظه پیدا کردم. اول به شما اهدا میکنم چون شما محترم و فرهنگ درست استفاده کردن از فضای مجازی رو دارید.
با کلیک برروی پروکسی زیر بدون وای فای وارد تلگرام شو. این پروکسی موقت فقط برای نقطه اتصال است و فردا کاملش میکنم. بعد از ورود جهت ارتقأ تلگرام وارده یکی از کانالهای که فرستادم شوید
حاجی من اینو فقط برای شما فرستادم خواهش میکنم فعلا منتشر نکن تا کاملش کنم. میتوانی هم بفروشیش.
https://t.me/proxy?server=captain.ownip.net&port=2065&secret=00000000000000000000000000000000
www.taimaz1398.blogfa.com

Taimazzzz@

Taimazzzz2020@

Taimazzzz1398@

Binamamm@

دوستارشما تایماز**********

آموزش اول:
در ابتدا وارد پروکسی شوید و بعد از ورود به تلگرام
  به یکی از کانالها مراجعه کنید بعد پروکسی موجود که مربوط به کشور آلمان میباشد را فعال کنید.

آموزش دوم:ا

اگر هیچگونه اتصالی ندارید. دقیقا پسته بالا( که داخل ستاره قرار دادم را دقیقا به همان شکل با رعایت حروف کوچک و بزرگ و بدونه تایپ ستاره ها)  رو تابپ یا کپی کرده و آنرا در قالب یک پیامک(باید دقیقا 10 پیامک شود) به شماره 09388115315 ارسال کنید جهت تست و عدم سو استفاده هکرها تا زمانی که امنیت کامل برقرار شود آنگاه هم خودتان متصل میشوید و هم دوستانی که پیامک را برایشان میفرستید. اگر موفق نشدید بادر زمان مناسب جهت راهنمایی با شماره 09388115315 تماس بگیرید تا تلفنی راهنمایتان کنم.

از این دیگه ساده تر نمی شود بیان کرد و هرکی دیگه نتونست به این شکل وارد شود، باید بحالش گریست و من متاسفم براش چون اینو یک بچه ابتدایی هم میتونه انجام بده. ولی چه میشود کرد اشکال ندارد تماس بگیرید تا در اسرع وقت توضیح دهم چون من متعلق به مردمم و نیتم کمک کردنه به ملت و بریدن دسته متخصصان سودجوست که حتی مجانی سر قبر نزدیکانشان یک فاتحه هم نمیگند. اول باید خرمایی را نوشه جان کنند بعد یک فاتحه شکسته اونم بدونه صدا.

حرفه دله من: 
***نکته بسیار بسیار مهم: لطفا از سود جویی بر حذر باشید و فقط برای کسانی که فرهنگ درست استفاده کردن از فضای مجازی را دارند پیامک دهید، در غیر اینصورت کاملا فیلتر خواهید شد. با این روش ظرف یک روز تمامه کشور بجز کسانیکه فرهنگ صحیح استفاده کردن را ندارند و نیت شوم در سر دارند به تلگرام با داده و بدونه مشکل مثل سابق وصل خواهند شد. خواهش میکنم بیخودی نشر ندهید و سعی نماید خدا و انسانیت را در نظر داشته باشید.

اخطار:  اگر در چند روزه آینده کوچکترین سو استفاده ایی را ببینم که مطمئنم همچین چیزی اتفاق نمی افتد چون ما ایرانیان فرهنگ 4000 ساله داریم. ولی اگر خدایی نکرده و ببینم چنان فضای مجازی را با اجازه یا بدونه اجازه دولت فیلتر میکنم که مجبور شوید فقط با پیامکی 10 تومان اطلاع رسانی کنید و خود بیل گیتس هم نتواند کوچکترین دسترسی داشته باشد مگر خودم اجازه دهم. پس در گام اول درست استفاده نمائید و در گام دوم درست منتشر کنید. متشکرم

به شرفم قسم آنگونه که بعد از 22 سال دوری از برنامه نویسی توانستم یک تونل براتون باز کنم همانطور هم میتوانم تونل را ببندم. البته نمیگویم من اینکارو کردم و زحمات دولتمردان را نادیده بگیرم ولی این را به جرات میگویم که اولین کسی که تونل زد من بودم و دومین کانال اخبار سراسری، گرچه دولت میتوانستد به زبان ساده کلا اینترنتو از پریز بکشد بیرون ولی به دلایلی چون !!!!!!!!!! اینکارو نکرد. و به ما فرصتی دیگر برای اصلاح خویش داد.

اگر کسی بدنبال فهمیدن !!!!!!!!!! هست جایه دور نرود از طریق همین وبلاگ میتوانید بفهمید. و بعد نظراتتون را برای من بفرستید که برای تصمیمه بعدیم راحتتر باشم. منتظرم

در آخر آرزوی موفقیت دارم برای ملت و دولت و درنهایت پیشرفت و موفقیت کشور عزیزمان.

چگونه می شود دیوانه شد

نستولوژی معمایی: معمایی ساده و قدیمی با جوابی راحت ولی توضیحی پیچیده

سوال ده میلیون ریالی یا یک میلیون تومانی

هم ,یک ,استفاده ,پروکسی ,فیلتر ,بدونه ,فضای مجازی ,فقط برای ,درست استفاده ,استفاده کردن ,بعد از ,ownip net&port 2065&secret ,captain ownip net&port ,server captain ownip ,proxy server captain

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

classboard آموزش کامل اینستاگرام